Om oss

Solid kompetanse

Vi har opparbeidet en solid kompetanse, og holder oss kontinuerlig oppdatert på utviklingen i markedet. Vi har trygge kontakter i Tyskland, som hjelper oss med tilgang til biler med høy kvalitet. I tilleg setter vi stort fokus på personlig service, og stiller opp 100% for våre kunder.

Stort utvalg

Vi har til enhver tid 60-90 biler på lager. I tillegg har vi som mål å alltid ha inne noen spesielle biler med høyt utstyrsnivå til kunder med genuin interesse. Det er viktig for oss at du som kunde kan bestille bil etter ditt behov, vi bestrever å oppfylle kundens ønsker, og importerer din bil for deg.

Best på finansiering

Vi skal alltid kunne tilby den mest gunstige finansieringen som er i markedet. Gjennom lang erfaring viser det seg at totalsummen for bilen ikke nødvendigvis er det viktigste, men den månedlige kostnaden. Prestmarken Bil løser dette ved gunstige finansieringsmuligheter som utvidet billån, leasing, eller restverdilån.

Salgsavdelingen

Espen Nyhus Bakken
Daglig leder - Partner

espen@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Christian Østheim
Salgssjef - Partner

christian@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Per Halvor Prestmarken
Styreformann - Partner

per.halvor@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Runar Gulbrandsen
Salgskonsulent

runar@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Vegard Blesvik Eriksen
Salgskonsulent

vegard@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Ulrik Brekke
Backoffice og markedsansvarlig

ulrik@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Regnskap

Magnhild
Regnskapsmedarbeider

magnhild@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Borghild
Regnskapsfører

borghild@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Bilservice og klargjøring

Erik Prestmarken
Daglig leder - Bilservice

erik.prestmarken@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Tommy Alfredsen
Kundemottaker

tommy@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Helge Bråthen
BMW Mastertekniker

helge@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Michael "Mike"
Tekniker

mike@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Dawid Zimmy
Tekniker

dawid@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Asgeir Asgeirsson
Tekniker

asgeir@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Trond Selte
Tekniker

trond@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Chatchawan "Em"
Klargjøringsmedarbeider

klargjoring@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Alen Kraljic
Klargjøringsmedarbeider

klargjoring@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.

Prestmarken Bilglass

Dariusz Sokolowski
Prestmarken Bilglass

dariusz@prestmarkenbil.no

Lorem ipsum dolor sit amet consecutur alfabetisk rekkefølge.